Agnieszka Pomianowska​

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością: psychoterapia. Obecnie psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej ​i Behawioralnej (PTTPB). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami zbudowała w oparciu o wieloletnią pracę w warszawskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej prowadząc diagnozy, konsultacje wychowawcze oraz zajęcia terapeutyczne. Posiada również doświadczenie w przedszkolach, w tym w anglojęzycznym przedszkolu Montessori.

Staż kliniczny w pracy z dorosłymi osobami odbyła na IV oddziale Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Psychiatrycznej w Warszawie przy ulicy Nowowiejskiej.

Aby cały czas poszerzać swoje umiejętności i kompetencje terapeutyczne oraz diagnostyczne uczestniczy w kolejnych stażach klinicznych i licznych szkoleniach.

Pracuje z pacjentami w nurcie poznawczo-behawioralnym, wykorzystując elementy Terapii Schematów oraz Terapii ACT.

Obszary pracy: diagnoza psychologiczna, konsultacje wychowawcze, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych w obszarze zaburzeń adaptacyjnych, lękowych, depresyjnych, zaburzenia osobowości, trening umiejętności społecznych, opiniowanie.

Specjalizacja: dzieci, młodzież, dorośli, rodzice
konsultacje, diagnoza psychologiczna, zaburzenia adaptacyjne, depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, Therapy in English, porady wychowawcze


Call Now Button