Magdalena Syrówka​

terapeuta, psychoterapeuta uzależnień, seksuolog, mediator

​Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Broku, gdzie zdobyła wiedzę nie tylko z zakresu uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych czy uzależnień behawioralnych (hazard, internet, telefon, gry komputerowe, jedzenie) ale również z zakresu terapii współuzależnień, DDA, terapii par; pracy zarówno z pacjentem dorosłym, jak i z młodzieżą. Dodatkowo ukończyła szkolenie ‘Praca z młodym pacjentem i jego rodziną”. ​

Uczestniczka czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Edukatorka seksualna, prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i rodziców/opiekunów z zakresu seksualności. Ukończyła podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej, dzięki którym wie, jak pracować z zaburzeniami seksualnymi (m.in. zaburzenia erekcji, wytrysku, orgazmu, pojawiający się ból podczas stosunku, zaburzenia preferencji seksualnych, zaburzenia identyfikacji płciowej; uzależnienie od masturbacji czy pornografii )
Mediator, który stale sie rozwija. Ukończyła studia ‘Negocjacje i Mediacje na SWPS oraz szkolenia w Polskim Centrum Mediacji m.in z mediacji konfliktów rówieśniczych.​

Trener Family Lab, prowadzi seminaria inspirujące w oparciu o wartości przekazywane przez Jespera Juula. Spotkania są dla rodziców/opiekunów dzieci a także nauczycieli i każdego, kto chciałby zadbać o relację z dzieckiem, dowiedzieć się o równej godności, integralności, poczuciu własnej wartości dziecka, stawianiu granic, agresji, roli jaką może mieć dorosły w ramach wartości Jespera Juula.
Ukończyła szkolenie NVC “Język serca w pracy z dziećmi”. ​

Sesje prowadzi głównie w nurcie psychodynamicznym czerpiąc z psychoterapii behawioralnej i humanistycznej w zależności od tego, co jest najlepsze dla danego pacjenta.

Pracowała w przedszkolu demokratycznym, opartym na porozumieniu bez przemocy, gdzie na co dzień obserwowała małe dzieci towarzysząc zarówno im, jak i rodzicom w wesołych, trudnych i pięknych chwilach. Pracuje w Readaptacyjnym Ośrodku Leczenia Uzależnień dla Młodzieży w Warszawie jako terapeuta uzależnień. Pracuje pod stałą superwizją.

Magdalenę cechuje uważność, brak oceniania, komunikacja bez przemocy. Jest mamą 5 latka, któremu towarzyszy w odkrywaniu świata. Żeglarka, podróżniczka, uwielbia kryminały, psy , gry planszowe i kuchnię włoską.

Specjalizacja: terapia uzależnień, praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, konsultacje rodzinne/wychowawcze, grupy wsparcia, seminaria inspirujące,

Call Now Button