Maja Piotrowska​

psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS), Uniwersytetu Warszawskiego, uczestniczka 4-letniej Podyplomowej Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej CBT

​Odbyła cykl specjalistycznych szkoleń z zakresu pracy z pacjentem depresyjnym i lękowym oraz warsztaty dla pracujących z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Ukończyła również kurs pomocy osobom, które doświadczyły traumy (PTSD). Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu mediacji oraz zawodowego kursu hipnozy energetycznej.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, ataków paniki, problemów ze złością. ​

​Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Dobrze, że Jesteś, Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Integracja oraz pracując jako kurator sądowy i negocjator. Odbyła staże na oddziale psychiatrycznym Szpitala w Hajnówce oraz oddziale psychiatrycznym II Kliniki Psychiatrycznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Bliska jest jej również filozofia terapii prowokatywnej, w myśl której, jednym z podstawowych narzędzi terapeuty jest serdeczny humor w rozmaitych postaciach – przerysowania ironii, drwiny i absurdu. Poza konwencjonalnymi technikami poznawczo – behawioralnymi stosuje metodę pracy z krytykiem wewnętrznym.

Pracuje głównie z dorosłymi i młodzieżą cierpiącymi na zaburzenia lękowe, PTSD, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne, zaburzenia nastroju. Pomaga osobom, które cierpią z powodu chronicznego stresu, napięcia i złości, apatii, wypalenia zawodowego. 

Specjalizacja: dorośli
ataki paniki, lęk, nerwica, zaburzenia psychosomatyczne, problemy w relacjach, fobia społeczna, stres pourazowy (PTSD), chroniczny stres, napięcie

Call Now Button