O NAS

Przystanek Empatia to interdyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki, mediacji, terapii uzależnień posiadający odpowiednie przygotowanie do świadczenia pomocy w zakresie:

 • ​psychoterapii dzieci, młodzieży, dorosłych,
 • terapii par i rodzin,
 • mediacji rodzinnych, okołorozwodowych,
 • porad wychowawczych,
 • terapii uzależnień,
 • treningu zastępowania agresji
 • seksuologii

Jesteśmy firmą rodzinną, z ugruntowaną pozycją na rynku, która decyzją Państwa głosów dwukrotnie została laureatem branżowego plebiscytu Orły Medycyny.

Jak wskazuje nazwa, w naszej pracy kierujemy się Empatią, co oznacza, że indywidualnie i z należytą uwagą podchodzimy do każdego Twojego problemu.

W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa i budowanie atmosfery zaufania i otwartości.

Nieustannie dbamy o nasz stały rozwój zawodowy i osobisty, bo chcemy Ci dostarczać usług na najwyższym rynkowym poziomie. ​W tym celu przeszliśmy przez proces terapii własnej, gdyż wiemy, że jest to bardzo ważny element kształcenia rzetelnego terapeuty.

Najtrudniejszy pierwszy krok, za nim innych zrobisz sto…. W myśl słów piosenki zapraszamy Cię do skorzystania z naszej pomocy i zrobienia tego najtrudniejszego kroku z nami.

 • Rodzaje Terapii

  W naszych Gabinetach prowadzimy terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, integracyjnym. Nasi terapeuci specjalizują się również w terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii skoncentrowanej na emocjach. W naszej ofercie znajdą Państwo również terapię uzależnień, trening zastępowania agresji i usługi seksuologiczne.

 • Rezerwacja wizyt

  Wybierz dogodną dla Ciebie formę rezerwacji wizyty. Możesz to zrobić za pomocą platformy rezerwacji online, telefonicznego umówienia spotkania, za pomocą sms lub wysyłając do nas maila.
  Jeśli masz problem z wyborem właściwego terapeuty, skontaktuj się z infolinią, a nasza Empatyczna asystentka pomoże Ci wybrać dedykowanego specjalistę.

 • Lokalizacje i Płatności

  Nasze Gabinety mieszczą się na granicy Śródmieścia/Woli i Żoliborza. Zapraszamy na Al. Solidarności (kino Femina)i Al. Wojska Polskiego (Plac Grunwaldzki) w Warszawie.

  Płatność za wizytę możesz uregulować gotówką/kartą na miejscu w gabinecie lub zrealizować za pomocą platformy szybkich płatności Dotpay lub przelewem na rachunek bankowy.

Sesje psychoterapeutyczne w naszych gabinetach prowadzone są od pn-pt w godz. 8:00-22:00; w sb w godz. 8:00 – 18:00.