Przystanek Empatia to interdyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki, mediacji, posiadający odpowiednie przygotowanie do świadczenia pomocy w zakresie:

  • ​psychoterapii dzieci, młodzieży, dorosłych, 
  • terapii par i rodzin,
  • mediacji,
  • porad wychowawczych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która została laureatem branżowego plebiscytu Orły Medycyny, w którym o wyróżnieniu decydują Państwa głosy. 

Jak wskazuje nazwa, w naszej pracy kierujemy się Empatią, co oznacza, że indywidualnie i z należytą uwagą podchodzimy do każdego Twojego problemu.

Prowadzimy terapię krótkoterminową (do około 10 – 12 spotkań). Według naszych doświadczeń, ten czas jest odpowiedni by nastąpiła pożądana zmiana. Jeśli stwierdzisz, że są jeszcze obszary nad którymi chciałbyś jeszcze popracować i widzisz potrzebę dodatkowych spotkań, to istnieje możliwość przedłużenia terapii. 

W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa i budowanie atmosfery zaufania i otwartości.

Nieustannie dbamy o nasz stały rozwój zawodowy i osobisty, bo chcemy Ci dostarczać usług na najwyższym rynkowym poziomie. ​W tym celu przeszliśmy przez proces terapii własnej, gdyż wiemy, że jest to bardzo ważny element kształcenia rzetelnego terapeuty.

Najtrudniejszy pierwszy krok, za nim innych zrobisz sto…. W myśl słów piosenki zapraszamy Cię do skorzystania z naszej pomocy i zrobienia tego najtrudniejszego kroku z nami.

Call Now Button