Niepełnosprawność intelektualna i ruchowa

Niepełnosprawność ogranicza twoje życie? Czujesz się niepełnowartościowy, gorszy od innych? Nie radzisz sobie z niską samooceną? Niepełnosprawność intelektualna i ruchowa dotyka wielu osób i przekłada się na znaczące ograniczenia życiowe. Ty lub twoi bliscy tracą nadzieję? Nie wiesz jak pomóc sobie? Przyszłość maluje się dla ciebie w czarnych barwach?

Rozwiązaniem dla ciebie może być psychoterapia. W czasie jej trwania będziesz pracować nad poczuciem własnej wartości, zdefiniowaniem na nowo swojej sytuacji, nowymi możliwościami. Dzięki pomocy psychologicznej uzyskasz wsparcie, nie będziesz oceniany przez pryzmat etykiety osoby niepełnosprawnej.

Psychoterapia może pomóc twojej rodzinie. W przypadku niepełnosprawności intelektualnej konieczna jest reorganizacja systemu rodzinnego, poprzez włączenie do niego doświadczenia niepełnosprawności – płynących z niego ograniczeń oraz nowych szans. Przeciążony niepełnosprawnością system rodzinny, dzięki psychoterapii, na nowo będzie mógł odzyskać swoją dawną strukturę, elastyczność oraz otwartość.

Call Now Button