Moje doświadczenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością: psychoterapia. Obecnie psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej ​i Behawioralnej (PTTPB).  Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami zbudowała w oparciu o wieloletnią pracę w warszawskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej prowadząc diagnozy, konsultacje wychowawcze oraz zajęcia terapeutyczne. Posiada również doświadczenie w przedszkolach, w tym w anglojęzycznym przedszkolu Montessori.

Staż kliniczny w pracy z dorosłymi osobami odbyła na IV oddziale Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Psychiatrycznej w Warszawie przy ulicy Nowowiejskiej.

Aby cały czas poszerzać swoje umiejętności i kompetencje terapeutyczne oraz diagnostyczne uczestniczy w kolejnych stażach klinicznych i licznych szkoleniach.

Pracuje z pacjentami w nurcie poznawczo-behawioralnym, wykorzystując elementy Terapii Schematów oraz Terapii ACT.

Obszary pracy: diagnoza psychologiczna, konsultacje wychowawcze, psychoterapia dzieci, młodzieży i dorosłych w obszarze zaburzeń adaptacyjnych, lękowych, depresyjnych, zaburzenia osobowości, trening umiejętności społecznych, opiniowanie.

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Solidarności 119/125 lok 43, Warszawa]

Agnieszka Pomianowska

Zakres:

  • psychoterapia młodzieży,
  • psychoterapia dorosłych.

Specjalizacja:

  •  zaburzenia adaptacyjne,
  • depresja,
  • zaburzenia lękowe,
  • zaburzenia osobowości.

Nasi specjaliści:

Nasze publikacje:

Koronawirus – jak uchronić się przed paniką?

Najczęściej to lęk uruchamia to wszystko w nas, czego nie chcielibyśmy na co dzień zobaczyć. I każdy z nas musi go oswoić na swój sposób, aby godnie przetrwać. Być może obnaży on także tę pozytywną stronę naszej osobowości i będziemy mile zaskoczeni, gdy odkryjemy radość czerpaną z codziennych, zwykłych spraw: wspólnego spaceru, zabawy z dziećmi w chowanego, sprzątania, gotowania, dawno odkładanej rozmowy z mamą przez telefon i kawy, którą ktoś być może poda nam z niespotykaną dotąd czułością.