Moje doświadczenie:

Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka psychologii na uniwersytecie SWPS. Absolwentka czteroletniej Szkoły Psychoterapii STR – Systemowa Terapia Rodziny. Pracuje w podejściu psychodynamicznym z elementami terapii systemowej. Pracę terapeutyczną poddaje superwizji, kontroli pracy terapeutycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki współpracy m. in. w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Grupa Vertimed, z organizacjami pozarządowymi, placówkami oświatowymi, z Poradnią Specjalistyczną Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii „MOP” jako członek zespołu reflektującego w terapii rodzin, w Ośrodku Dziennego Pobytu, prowadziła grupy wsparcia oraz konsultacje dla rodziców.

Prowadzi terapię osób dorosłych, młodych dorosłych oraz terapię rodzin.
Pomaga osobom, które doświadczają zaburzeń nastroju, lęków, depresji, osobom z problemami w relacjach międzyludzkich, w trudnościach z komunikacją w życiu zawodowym i prywatnym,
z niską samooceną, z męczącym perfekcjonizmem, osobom, które doświadczają przemocy, przeżywają ból, cierpienie, zniecierpliwienie czy miewają ataki złości i agresji, osobom, którym towarzyszy poczucie utraty sensu, pustki i osamotnienie jak również osobom, które doświadczają niepełnosprawności jednego z członków rodziny.

W pracy terapeutycznej kieruje się założeniem, żeby nie tylko wysłuchać, a usłyszeć.
Jej pasją jest Andaluzja z mauretańską architekturą, kultura i język hiszpański oraz ludzie.

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Solidarności 119/125 lok 43, Warszawa]

Edyta Jaroszkiewicz

Zakres:

  • psychoterapia dorosłych

Specjalizacja:

  • relacje interpersonalne,
  • obniżony nastrój,
  • niska samoocena,
  • interwencja kryzysowa,
  • stres,
  • doświadczanie przemocy,
  • komunikacja międzyludzka,
  • relacje w rodzinie.

Nasi specjaliści:

Nasz publikacje:

Koronawirus – jak uchronić się przed paniką?

Najczęściej to lęk uruchamia to wszystko w nas, czego nie chcielibyśmy na co dzień zobaczyć. I każdy z nas musi go oswoić na swój sposób, aby godnie przetrwać. Być może obnaży on także tę pozytywną stronę naszej osobowości i będziemy mile zaskoczeni, gdy odkryjemy radość czerpaną z codziennych, zwykłych spraw: wspólnego spaceru, zabawy z dziećmi w chowanego, sprzątania, gotowania, dawno odkładanej rozmowy z mamą przez telefon i kawy, którą ktoś być może poda nam z niespotykaną dotąd czułością.