Moje doświadczenie:

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Podyplomowo kształciłam się w zakresie psychologii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Uczestniczę w kursie przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzenia psychoterapii uczę się w Ośrodku Intra w Warszawie. Ukończyłam również III stopniowe szkolenie z zakresu terapii behawioralnej. Praktycznej strony zawodu uczyłam się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym GUM w Gdańsku oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, a także w NZOZ Esculap w Gdyni. ​

Zawodowo zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią osób dorosłych. Pomagam osobom cierpiącym z powodów emocjonalnych i relacyjnych. Współprowadzę terapię grupową dla dorosłych z zespołem Aspergera oraz grupę dla partnerów osób z ZA. Prowadzę szkolenia dla dorosłych. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami „Kodeksu etyczno-zawodowego psychologa PTP”.

​Moja praca oznacza dla mnie przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem i towarzyszenie mu w jego osobistej drodze rozwoju. Podczas pracy w gabinecie czerpię z różnych nurtów terapeutycznych, integrując metody, aby dopasować je do problemu i klienta. Identyfikuję się z wartościami podejścia humanistyczno – doświadczeniowego, włączając w pracę metody i techniki szkoły poznawczo-behawioralnej.

Sprawdź dostępne terminy.

Joanna Barbarewicz

Joanna Barbarewicz - psycholog, psychoterapeuta 20

Specjalizacja:

  • terapia dorosłych via skype

Specjalizacja:

  • wsparcie osób w trudnej sytuacji życiowej,
  • problemy w relacjach z innymi osobami,
  • leczenie depresji oraz zaburzeń lękowych,
  • wsparcie wewnętrznego rozwoju osobistego.

Nasi specjaliści:

Nasze publikacje:

Chroniczny stres. Jak przetrwać? 15

Chroniczny stres. Jak przetrwać?

Wśród wielu przyczyn chronicznego stresu można wymienić  i te, które znane są powszechnie, jak: ogromne tempo życia, kryzysy ekonomiczne, nadmiernie wyczerpująca praca (lub jej brak), problemy wewnątrzrodzinne, czy wreszcie poważna choroba lub śmierć bliskiej osoby, ale również i te, które są mniej znane i dojrzewają przez lata, odbierając nam stopniowo energię i chęci do życia.