Moje doświadczenie:

Psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji. Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Broku, gdzie zdobyła wiedzę nie tylko z zakresu uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych czy uzależnień behawioralnych (hazard, internet, telefon, gry komputerowe, jedzenie) ale również z zakresu terapii współuzależnień, DDA, terapii par; pracy zarówno z pacjentem dorosłym, jak i z młodzieżą. Dodatkowo ukończyła szkolenie ‘Praca z młodym pacjentem i jego rodziną”.

Uczestniczka czteroletniej Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie, której ukończenie daje możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Eduktorka seksualna, prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i rodziców/opiekunów z zakresu seksualności. Ukończyła podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej, dzięki którym wie, jak pracować z zaburzeniami seksualnymi (m.in. zaburzenia erekcji, wytrysku, orgazmu, pojawiający się ból podczas stosunku, zaburzenia preferencji seksualnych, zaburzenia identyfikacji płciowej; uzależnienie od masturbacji czy pornografii ).

Mediator, który stale sie rozwija. Ukończyła studia ‘Negocjacje i Mediacje na SWPS oraz szkolenia w Polskim Centrum Mediacji m.in z mediacji konfliktów rówieśniczych.
Studentka psychologii, wybrana specjalizacja; psychologia kliniczna.

Trener Family Lab, prowadzi seminaria inspirujące w oparciu o wartości przekazywane przez Jespera Juula. Spotkania są dla rodziców/opiekunów dzieci a także nauczycieli i każdego, kto chciałby zadbać o relację z dzieckiem, dowiedzieć się o równej godności, integralności, poczuciu własnej wartości dziecka, stawianiu granic, agresji, roli jaką może mieć dorosły w ramach wartości Jespera Juula.
Ukończyła szkolenie NVC “Język serca w pracy z dziećmi”.

Sesje prowadzi głównie w nurcie psychodynamicznym czerpiąc z psychoterapii behawioralnej i humanistycznej w zależności od tego, co jest najlepsze dla danego pacjenta.

Pracowała w przedszkolu demokratycznym, opartym na porozumieniu bez przemocy, gdzie na co dzień obserwowała małe dzieci towarzysząc zarówno im, jak i rodzicom w wesołych, trudnych i pięknych chwilach.
Pracuje w Readaptacyjnym Ośrodku Leczenia Uzależnień dla Młodzieży w Warszawie jako terapeuta uzależnień.

Pracuje pod stałą superwizją.

Magdalenę cechuje uważność, brak oceniania, komunikacja bez przemocy.
Jest mamą 5 latka, któremu towarzyszy w odkrywaniu świata. Żeglarka, podróżniczka, uwielbia kryminały, psy , gry planszowe i kuchnię włoską.

Magdalena Syrówka

Zakres:

  • seksuolog,
  • porady wychowawcze,
  • psychoterapia dzieci,
  • psychoterapia młodzieży,
  • psychoterapia dorosłych,
  • terapia uzależnień.

Specjalizacja:

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Solidarności 119/125 lok 43, Warszawa]

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Wojska Polskiego 41 lok 10, Warszawa]

Nasi specjaliści:

Nasze publikacje:

Koronawirus – jak uchronić się przed paniką?

Najczęściej to lęk uruchamia to wszystko w nas, czego nie chcielibyśmy na co dzień zobaczyć. I każdy z nas musi go oswoić na swój sposób, aby godnie przetrwać. Być może obnaży on także tę pozytywną stronę naszej osobowości i będziemy mile zaskoczeni, gdy odkryjemy radość czerpaną z codziennych, zwykłych spraw: wspólnego spaceru, zabawy z dziećmi w chowanego, sprzątania, gotowania, dawno odkładanej rozmowy z mamą przez telefon i kawy, którą ktoś być może poda nam z niespotykaną dotąd czułością.