Moje doświadczenie:

Ukończyłam Szkołę Counselingu w nurcie psychodynamicznym w Instytucie Edyty Stein Edi.S.I. w Genui we Włoszech. Studiowałam na Papieskim Wydziale Teologii dla świeckich w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy w Poradni “Centro di Ascolto” oraz w terapii indywidualnej w Mediolanie. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy wychowawczej dzieci i młodzieży w placówkach opiekuńczo – wychowawczych w Polsce i we Włoszech.

Posługuje się bajkotetapią, z którą zapoznałam się podczas kursu prowadzonego przez dott. Santagostino w Mediolanie. Prowadzę warsztaty rozwoju i pracy z ciałem wykorzystując metody dramowe, taniec, zabawę, arterapię, muzykoterapię.

Osobiste doświadczenie pracy z metodą ® TRE od roku 2019. Opieram się na nurcie psychodynamicznym i psychologii pozytywnej.

Jako terapeuta wykorzystuję i czerpię ze zgromadzonego bagażu doświadczenia zawodowego i prywatnego. Do każdej historii życia podchodzę z szacunkiem, delikatnością i empatią. Słucham uważnie i staram się zrozumieć każdą sytuację. Jest mi drogie dobro osób z którymi pracuję, dlatego zależy mi na stworzeniu atmosfery zaufania i szacunku. Prowadzę terapię indywidualną w podejściu holistycznym uwzględniając wszystkie sfery człowieka.

Sprawdź dostępne terminy !

Małgorzata Jabłońska

Małgorzata Jabłońska psycholog i psychoterapeutka

Zakres:

  • osoby dorosłe od 18 roku życia.

Specjalizacja:

  • nieradzenie sobie z emocjami
  • trudne i bolesne doświadczenia z dzieciństwa,
  • traumatyczne przeżycia,
  • utrata poczucia sensu życia,
  • problemy w relacjach,
  • sytuacjach kryzysowych związanych ze stratą bliskiej osoby ( żałoba, rozstanie…).

Nasze publikacje:

Praca zdalna – nowy trend czy przykra konieczność?

Trwająca od przeszło dwu lat pandemia koronawirusa przyniosła nam wiele lęków, obaw o przyszłość, a wielu z nas dosłownie wywróciła życie do góry nogami. W dobie zamykających się co chwilę mniejszych i większych firm i niepewności co do utrzymania dotychczasowych stanowisk pracy, musieliśmy jeszcze raz, od początku, ustalić swoje priorytety  i w szaleńczym tempie dostosować się do rozgrywających się na naszych oczach zmian.