Moje doświadczenie:

Jestem psychologiem i psychotraumatologiem. Ukończyłam Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS na kierunku psychologia w specjalności kliniczna oraz studia podyplomowe na kierunku psychotraumatologia. Ukończyłam pełne szkolenie podstawowe EMDR Europe. Uzyskałam certyfikat EMDR Basic Trainig Level 1 i posiadam upoważnienie do prowadzenia terapii metodą EMDR.

Ponadto ukończyłam 3 – modułowy kurs bazowy terapia behawioralna w teorii i praktyce w Fundacji na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Ich Rodzin “Krok po kroku”. Posiadam uprawnienia do diagnozy i prowadzenia zajęć terapeutycznych z Terapii Ręki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w świetlicy socjoterapeutycznej, gdzie prowadziłam Terapię Ręki oraz terapie metodą EMDR w zakresie trudności szkolnych. Aktualnie pracuję jako psycholog i wychowawca w niepublicznym przedszkolu specjalnym, gdzie prowadzę zajęcia w grupie i konsultacje indywidualne.

Prywatnie lubię pływać.

Pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieżą.

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Wojska Polskiego 41 lok 10, Warszawa]

Łukasz Prusaczyk

Zakres:

  • psychoterapia dzieci,
  • psychoterapia młodzieży.

Specjalizacja:

  • lęk,
  • trudności emocjonalne,
  • radzenie sobie ze stresem,
  • trudności szkolne,
  • traumatyczne wydarzenia w życiu dziecka.

Pracuje metodą EMDR i technikami poznawczo-behawioralnymi.

Nasi specjaliści:

Nasze publikacje:

Koronawirus – jak uchronić się przed paniką?

Najczęściej to lęk uruchamia to wszystko w nas, czego nie chcielibyśmy na co dzień zobaczyć. I każdy z nas musi go oswoić na swój sposób, aby godnie przetrwać. Być może obnaży on także tę pozytywną stronę naszej osobowości i będziemy mile zaskoczeni, gdy odkryjemy radość czerpaną z codziennych, zwykłych spraw: wspólnego spaceru, zabawy z dziećmi w chowanego, sprzątania, gotowania, dawno odkładanej rozmowy z mamą przez telefon i kawy, którą ktoś być może poda nam z niespotykaną dotąd czułością.