​Spotkanie z terapeutą

Terapia indywidualna w Gabinecie i Online


Czas trwania: 50 min
Koszt: 130 zł

Terapia par

Czas trwania: 75-90 min
Koszt: 180 zł

​​Lokalizacja: 

Al. Solidarności 119/125 lok. 5 (skrzyżowanie: Jana Pawła II oraz Solidarności), Warszawa (Śródmieście/Wola)

​Rodzaje terapii: 


​poznawczo-behawioralna, integracyjna (humanistyczna), terapia schematów, Trening Zastępowania Agresji​​

Rodzaje płatności: 

gotówka, karta płatnicza, przelew online

Spotkanie bezpośrednie ze specjalistą, to najlepsza forma pomocy dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy wywiad, który ma na celu poznanie istoty Twojego problemu i wspólne zdecydowanie o podjęciu dalszej współpracy.

Do spotkania nie musisz się specjalnie przygotowywać. Potrzebna jest odrobina odwagi i determinacji do zmierzenia się z problemem.

Każde spotkanie indywidualne trwa 50 minut (terapia par i rodzin – 70-90 min). Spotykamy się raz w tygodniu. Na terapię zapraszamy młodzież od 13 roku życia, dorosłych, pary i rodziny.

Prowadzimy zarówno terapię krótkoterminową – około 3 miesięcy – do 12 sesji psychoterapeutycznych, jak i, w zależności od potrzeb, terapię długoterminową.  

Terapię prowadzimy w nurcie psychoterapii humanistycznej, poznawczo-behawioralnej i integratywnej. Więcej na ten temat w zakładce “Jak pracujemy”.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie, Radomiu i w Pułtusku. 

Nasi specjaliści

Jeżeli podjąłeś decyzję o skorzystaniu z naszych usług, zapraszamy Cię do zapoznania się z wizytówkami naszych specjalistów. Kolejnym krokiem jest skontaktowanie się z infolinią pod nr tel. 22 213 96 31 i umówienie się na spotkanie konsultacyjne. Jeżeli nie wiesz, który specjalista będzie najbardziej odpowiedni i dedykowany do Twojego problemu – skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w wyborze.

Jeżeli nie masz możliwości ​na bezpośredni kontakt ze specjalistą (mieszkasz poza Warszawą, preferujesz kontakt online), to oferujemy Ci konsultacje za pośrednictwem komunikatora Skype lub rozmowę telefoniczną. W celu umówienia się na wizytę online, prosimy o kontakt z naszą infolinią. 

Zapytaj

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Napisz, zadzwoń do nas a postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. 


Call Now Button