Moje doświadczenie:

Psychoterapeuta par i rodzin, seksuolog. Ukończył psychologię na specjalności seksuologia kliniczna i sądowa pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lew-Starowicza. Pracuje w podejściu systemowym, obecnie w trakcie certyfikacji w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Wspiera pary i rodziny w przezwyciężaniu kryzysów, poprawianiu komunikacji, dbaniu o relacje. Pomaga odnaleźć i zrozumieć źródło trudnych emocji, radzić sobie z konfliktami. Pracuje z problemami w życiu seksualnym (np. problemy z pożądaniem, zaburzenia orgazmu, przedwczesny wytrysk).

Udziela również indywidualnych konsultacji seksuologicznych.

Prowadzi treningi i warsztaty z doskonalenia umiejętności komunikowania się, radzenia sobie z emocjami, przezwyciężania nieśmiałości i rozwiązywania konfliktów. Jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Prywatnie żeglarz i gitarzysta.

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Solidarności, Warszawa]

Grzegorz Zawiłowski

Zakres:

  • psychoterapia dorosłych,
  • terapia rodzin,
  • terapia par,
  • seksuolog.

Specjalizacja:

  • pomaga odnaleźć i zrozumieć źródło trudnych emocji,
  • radzić sobie z konfliktami.
  • pracuje z problemami w życiu seksualnym (np. problemy z pożądaniem, zaburzenia orgazmu, przedwczesny wytrysk).

Nasi specjaliści:

Ostatnio czytane

Koronawirus – jak uchronić się przed paniką?

Najczęściej to lęk uruchamia to wszystko w nas, czego nie chcielibyśmy na co dzień zobaczyć. I każdy z nas musi go oswoić na swój sposób, aby godnie przetrwać. Być może obnaży on także tę pozytywną stronę naszej osobowości i będziemy mile zaskoczeni, gdy odkryjemy radość czerpaną z codziennych, zwykłych spraw: wspólnego spaceru, zabawy z dziećmi w chowanego, sprzątania, gotowania, dawno odkładanej rozmowy z mamą przez telefon i kawy, którą ktoś być może poda nam z niespotykaną dotąd czułością.