Moje doświadczenie:

Psychoterapeuta par i rodzin, seksuolog. Ukończył psychologię na specjalności seksuologia kliniczna i sądowa pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lew-Starowicza. Pracuje w podejściu systemowym, obecnie w trakcie certyfikacji w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Wspiera pary i rodziny w przezwyciężaniu kryzysów, poprawianiu komunikacji, dbaniu o relacje. Pomaga odnaleźć i zrozumieć źródło trudnych emocji, radzić sobie z konfliktami. Pracuje z problemami w życiu seksualnym (np. problemy z pożądaniem, zaburzenia orgazmu, przedwczesny wytrysk).

Udziela również indywidualnych konsultacji seksuologicznych.

Prowadzi treningi i warsztaty z doskonalenia umiejętności komunikowania się, radzenia sobie z emocjami, przezwyciężania nieśmiałości i rozwiązywania konfliktów. Jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Prywatnie żeglarz i gitarzysta.

Sprawdź dostępne terminy [Gabinet – Al. Solidarności, Warszawa]

Grzegorz Zawiłowski

Grzegorz Zawiłowski - psycholog, psychoterapeuta, seksuolog 20

Zakres:

  • psychoterapia dorosłych,
  • terapia rodzin,
  • terapia par,
  • seksuolog.

Specjalizacja:

  • pomaga odnaleźć i zrozumieć źródło trudnych emocji,
  • radzić sobie z konfliktami.
  • pracuje z problemami w życiu seksualnym (np. problemy z pożądaniem, zaburzenia orgazmu, przedwczesny wytrysk).

Nasi specjaliści:

Ostatnio czytane

Chroniczny stres. Jak przetrwać? 15

Chroniczny stres. Jak przetrwać?

Wśród wielu przyczyn chronicznego stresu można wymienić  i te, które znane są powszechnie, jak: ogromne tempo życia, kryzysy ekonomiczne, nadmiernie wyczerpująca praca (lub jej brak), problemy wewnątrzrodzinne, czy wreszcie poważna choroba lub śmierć bliskiej osoby, ale również i te, które są mniej znane i dojrzewają przez lata, odbierając nam stopniowo energię i chęci do życia.