Walka ze stresem

Czas trwania: 50 min
Lokalizacja: Al. Solidarności/Jana Pawła II, Warszawa (Śródmieście/Wola)

Czujesz, że stres zarządza Tobą i nie potrafisz sobie z nim poradzić? Znane Ci sposoby rozładowania napięcia nie działają… Twoje ciało zaczyna krzyczeć? Pojawiają się dolegliwości fizyczne a lekarze twierdzą, że z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok? 

Wyróżniamy dwa rodzaje stresu. Stres pozytywny mobilizujący do działania, motywujący do podejmowania wysiłku i osiągania celu oraz stres negatywny, destrukcyjny, który niszczy, paraliżuje i prowadzi do osłabienia naszych sił życiowych. 

Co jeśli mamy do czynienia ze stresem negatywnym? Przewlekłym i chronicznym stresem, który nie pozwala nam cieszyć się życiem, rujnuje nasze relacje, ma wpływ na efektywność naszej pracy, na nasze zdrowie… Jeżeli znane Ci sposoby rozładowania stresu nie działają, czujesz, że już nie dajesz rady a każdy dzień to wyniszczająca walka, to zachęcamy Cię do skorzystania z pomocy naszych empatycznych specjalistów. 

Terapia jest skutecznym narzędziem zarządzania stresem. Psychoterapia wyposaży Cię w narzędzia, które pozwolą okiełznać stres, są to przede wszystkim techniki relaksacyjne i wizualizacje. Walka ze stresem, to również praca nad akceptacją siebie, własnych możliwości i ograniczeń oraz poczucie humoru, które tak doskonale rozładowuje napięcie. Praca nad poczuciem własnej wartości i samoakceptacją jest skutecznym sposobem zmniejszenia podatności na czynniki stresogenne występujące w naszym otoczeniu. 

Call Now Button